זה קרה בזמן שרובנו ישנו במיטה, אירוע השיא הספורטיבי של ארצות הברית גמר ליגת הפוטבול (הספורט הכי פופולארי בארצות הברית), שהפגיש בין הקבוצה מדנבר ומכונה ברונקוס לבין הקבוצה מסיאטל שנקראת סיהוקס. אני לא אספר לכם את המהלכים הטקטיים כי זה לא יהיה הוגן, אני עצמי אינו צופה בפוטבול או בכל ספורט אמריקאי אחר. למעשה זה היה משחק הפוטבול הראשון שראיתי בחיים שלי.

אבל הסופרבול הוא יותר מסתם משחק פוטבול, הוא אירוע שיא, מסור הדברים שאתה רוצה להיות שם שזה קורה, לראות שזה מתרחש ולהנות מהחוויה. אני אספר את הדברים מהנקודת מבט שלי, כמי שכמו שציינתי ראה את המשחק לראשונה.

זה אתחיל איי שם ב12 בלילה, הייתי עייף אבל ראיתי שהתחיל שידורי הסופרבול, ידעתי שיש את השידור הזה, אבל לא באמת הקדשתי לזה מחשבה, ואם לומר את האמת זה פשוט לא עניין אותי, למה שאראה גמר שם ליגה שאני אפילו לא מתעניין בה ?. בכל זאת התיישבתי, או יותר נכון שכבתי במיטה מול ספורט 5 ששידר את האירוע כולו לקהל הישראלי. מה שגיליתי מהר מאוד זה שהשם הזה שיצא לסופרבול, ההילה שמרחפת סביבו, היא לא סתם, הקבוצות עולות לתשואות הקהל, כשזיקוקים סביבם והאנרגיות בשמיים. אני לא יודע את החוקים, לא מכיר את השחקנים ובכל זאת.

הייתי מרותק למשחק נאבק בעייפותי, עד להפסקת הפרסומות לאחר הרבע הראשון. שם נפלתי לצערי, למרות שידעתי שלא אשרוד עד 5 בבוקר, רציתי לפחות להגיע להופעות המחצית, לכל הShow הידוע בטיבו. לצערי כאמור פספסתי את כל זה. את המשחק השלמתי לאחר שהתעוררתי בבוקר, הוא הסתיים בתוצאה מדהימה של 43 - 8 לטובת הסיאטל סיהוקס, שבהם אני גם תמכתי, למה ?, אני נטראלי ואין לי קבוצה מועדפת, אך לפני המשחק דיברו הרבה דווקא על דנבר ואני מטיבי מעדיף את האנדרדוג.

בכל זה יצאתי עם החלטה אחת - את סופרבול 2015 אני לא ארצה לפספס.

את התקציר תוכלו לראות בכל ערוץ טלויזיה שמכבד את עצמו, אבל בכל מקרה אתם יכולים לראות אותו גם באתר של ליגת הNFL (קישור ישיר לתקציר)