מציג תוצאות 1 עד 3 מתוך 3
    משתמש רשום
    דרגה הושלה: 20%, מס' נקודות דרושות לדרגה הבאה: 80
    פעילות כללית: 0%
    raphaels's Avatar
    נקודות
    920
    דרגה
    17
    אהבתי
    19
    קיבל לייק 14 פעמים ב13 הודעות

Thumbs up לשמוע שירים במקלחת זה אפשרי !

כולנו אוהבים לשמוע שירים, בין אם זה באוטובוס, ברכבת, בדרך לבית הספר או בדרך לעבודה. אך מה קורה בזמן שאתם מתקלחים ? אתם מניחים את נגן המוזיקה שלכם בצד ? או שאתם מתקינים רמקול ליד המקלחת כיוון שאתם פוחדים להרטיב אותו ? אז זהו שכבר לא צריך לפחד. היום אני אציג רמקול עמיד במים אשר עובד בטכנולוגית בלוטוס. לפני שאני מתחיל בסקירה אני רוצה להודות לחנות גאדג׳ט סטור על כך שהסכימו לתת לנו את המוצר לצורך הסקירה.

לא כמו כל הרמקולים העמידים האחרים, הרמקול הזה בעל עיצוב מדהים ואפשרויות מתקדמות ונוחות מאוד. נתחיל מהאפשרויות הפשוטות ביותר עד לאפשרויות המתקדמות ביותר.

הדלקה וכיבוי
    על מנת להדליק את המכשיר עליכם ללחוץ על כפתור ההדלקה מספר שניות עד שתשמעו צליל מסוים אשר מסמן את הדלקתו את המכשיר. על מנת לכבות את המכשיר יש לחזור על אותה הפעולה שנית.

ניגון שירים

כמו בכל הרמקולים גם כאן יש לנו אפשרות להעביר שירים בצורה ידנית או פשוט לתת למכשיר להעביר אותם בצורה אוטומטית אחד אחרי השני.

טכנולוגית בלוטוס
    היום כמעט לכל נגן מוזיקה יש אפשרות לחיבור בטכנולוגית בלוטוס, טכנולוגית בלוטוס היא טכנולוגיה המאפשר לנו החלפת נתונים ללא רשת אינטרנט. לדוגמה במידה ואתם רוצים להעביר תמונה לטלפון אחר, אתם יכולים להעביר אותה דרך בלוטוס במידה ואין לכם חיבור WIFI/3G. הטכנולוגיה הזאת עובדת באותה הצורה גם עם שירים, לכן תוכלו לנגן שירים בצורה אל חוטית מהפאלפון/סמארטפון שלכם ישר אל הרמקול.

הסוללה
    רובנו כבר מכירים את בעיות הסלוללה עקב שימוש בטכנולוגית בלוטוס, אותה הטכנולוגיה שימושית מאוד כמו שהזכרנו כבר קודם, אך לצערנו הרב היא משתמשת בהרבה מאוד סוללה. למרות כל חסרונות הסוללה, הרמקול המדהים הזה מצליח לנגן שירים במשך 6 שעות ! אך זמן טעינת הסוללה ארוך יותר מהרגיל ( 3 שעות ).

אפשרות לניהול שיחות
    זאת האפשרות הטובה והמתקדמת ביותר לדעתי, והיא זאת שמבדילה את הרמקול שלנו משאר הרמקולים האחרים בשוק. כאשר אנו מדביקים את מדבקת הוואקום של הרמקול על משטח חלק כגון מראה או קרמיקה אנו יכולים להנות ממגוון השירים הקיים אצלנו בנגן, אך במידה ואתם מקבלים שיחת טלפון חשובה בין עם זאת שיחה עסקית או שיחה מחבר. תוכלו לנהל את אותה השיחה בתוך המקלחת ממש, זאת על ידי הדיבורית המובנת שבתוך הרמקול.סיכוםמדובר במכשיר טכנולוגי מתקדם הנדבק לכמעט כל משטח חלק בעזרת מדבקת וואקום איכותית, הרמקול עמיד למים ולכל סביבה לחה אחרת. בעזרתו תוכלו לבצע שיחות גם במקלחת, ולהנות ממגוון השירים הקיים אצלכם בנגן המוזיקה.

עוד כמה דברים
    בקרוב יעלה האתר בעיצוב חדש ויחודי, לכבוד העיצוב החדש נעשה הגרלה על אותו הרמקול שסקרנו ( תקבלו את הרמקול כבר פתוח ). בקרוב נפרסם פוסט ובוא יהיה את תקנון ההגרלה.ברצוני להודות שוב לגאדג׳ט סטור על כך שהביא לנו את הרמקול לצורך ההגרלה והסקירה.תוכלו לרכוש את המוצר בקישור הזה ( בהחלט מומלץ ! ) : לחץ כאן על מנת לרכוש את המוצר.

פוסט מקור

נערך לאחרונה על ידי raphaels; 01-02-2014 בשעה 20:55.

Barça for Ever
    דרגה הושלה: 85%, מס' נקודות דרושות לדרגה הבאה: 54
    פעילות כללית: 57.0%
    SCREAM's Avatar
    נקודות
    15,846
    דרגה
    86
    אהבתי
    12
    קיבל לייק 74 פעמים ב63 הודעות

האם יש לו אפשרות לכרטיס זיכרון ? מהניסיון שלי לא מומלץ טלפון באמבטיה (לחות)

משתמש רשום
    דרגה הושלה: 20%, מס' נקודות דרושות לדרגה הבאה: 80
    פעילות כללית: 0%
    raphaels's Avatar
    נקודות
    920
    דרגה
    17
    אהבתי
    19
    קיבל לייק 14 פעמים ב13 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי SCREAM צפיה בהודעה
    האם יש לו אפשרות לכרטיס זיכרון ? מהניסיון שלי לא מומלץ טלפון באמבטיה (לחות)
    לא, לרמקול אין אפשרות לכרטיס זיכרון. אך תמיד ניתן להכניס את הפאלפון שלך לתוך מגירה במידה ואתם פוחד עליו.

נושאים דומים

1. תציעו לי שירים יפים לשמוע
    על ידי Wallflower בפורום מוזיקה
    תגובות: 10
    הודעה אחרונה: 17-11-2012, 11:41
  2. איזה שירים
    על ידי DskillerXea בפורום מוזיקה
    תגובות: 7
    הודעה אחרונה: 14-11-2012, 18:03
  3. נוסטלגיה - שירים של ארץ נהדרת
    על ידי yohaysch בפורום הומור ובדיחות
    תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 05-10-2012, 12:25
  4. כמה שירים
    על ידי DskillerXea בפורום מוזיקה
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 13-09-2012, 18:54

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •  

פורום טינז

טינז הוא פורום כללי העוסק בנושאים רבים ומגוונים. הפורום הוקם במטרה ליצירת קהילה מעניינת ומגובשת העוסקת בנושאים היום יום ונותנת במה לכל הגילאים.

תכנים פופולארים

אתרים מומלצים